/ 8 Nisan 2020

Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyatta daima yenilikleri yakından takip ederek hizmet veren şirketimiz, ar-ge çalışmalarıyla desteklediği Yörük Nakliyat çalışmalarıyla yenilikleri takip etmektedir. Alanındaki bütün gelişmeleri her zaman yakından takip ederek asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık garantisine dayanarak çalışmasını yürütür.

Kalite Standartlarımız

Kalite standartlarımız ISO 9001 kalite standartları sertifikasıyla belgelendi. Öte yandan yine lojistik sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek ar-ge faaliyetleriyle desteklediği bütün bu çalışmalarını her halükarda yeniliklere açık hale getirerek çalışmasına yer veriyor.
Ortada duran tüm bu özelliklerimiz ışığında her anlamda Yörük evden eve taşıma ilkesine dayanarak gerçekten de en iyi koşullarda kesintisiz olarak hizmet sağlandığını dikkate almamız gerekecektir.

Sektörün Yenilikçi Firmasıyız

Firma olarak daima sektörün yeniliklerini yakından takip etmeye devam ederek alanına hakim olmaya devam eden hususiyete dayanarak hizmet veriyoruz. Ortada duran tüm bu özelliklerimiz neticesinde değerlendirildiği zaman her halükarda müşteri memnuniyeti çerçevesinde Yörük nakliyat son derece önde gelen nitelik olarak önemini bir kere daha meydana getirecektir.

Ekonomik Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sektörünün öncü şirketi olma yolunda adım adım ilerleyen nakliyat firmamız, tecrübeli personel kadrosuyla beraber çalışmasına yön vererek alanına hakim olmaktadır. Aynı zamanda dünden bugüne dek her halükarda müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak hizmet sağlayarak alanına hakim olmaya devam eden özelliğini bir arada ortada tutar.

Bunun yanı sıra her halükarda son derece ekonomik olmaya devam eden yaklaşıma dayanarak müşteri memnuniyeti çerçevesinde her halükarda beklentiyi gerçekten de dikkate alacaktır.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Müşteri memnuniyeti daima en üst düzeyde olmaya devam eden sektörünün yenilikçi yaklaşımına dayanarak 7/24 aralıksız hizmetlerimiz devam ediyor. Öte yandan sosyal medyadaki kurumsal hesapları aracılığıyla da çalışmasına yer vererek müşteri memnuniyetini azami derecede üst düzeyde tutar.
Ortada duran tüm bu özelliklerimiz esas alınacak olunduğu zaman sektörünün daima yenilikçi kadrosuyla kesintisiz olarak hizmet sağlanarak hareket edildiği gerçekten de dikkat çeken noktayı bir arada tutuyor. Siz de kaliteden ödün vermeksizin en iyi olanaklarda anında hizmet elde edeceksiniz. Bu da önem teşkil eden nitelik olarak mutlak surette yer verilecek kriter olarak ortaya çıkıyor.

WhatsApp başlat
Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz
Powered by