PREV
NEXT

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Yörükoğlu Nakliyat olarak; Sultangazi nakliyatta ev eşyaları ev sahipleri için çok kıymetli ve değerli parçalardan oluştuğunun bilincinde olarak ev sahiplerine daha deneyimli ve alanında taşıma nakliye eğitimi almış personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu nedenle eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Tüm bunlar için ilk etapta eşyalarınızı koruma adına sigorta yapmaktayız.

Eşyalarınızı paketleme konusunda alanında uzman, kıdemli ve deneyimli personellerimiz tarfından büyük bir özenle paketleniyor ardından yeni adreslerine doğru yola çıkıyor.Paketlenen eşyalarınız özel ekipmanlarımız yardımıyla, eşyalarınızın hacmine göre belirlenmiş aracımıza büyük bir düzen ve dikkatle yerleştiriliyor.Eşyalarınızı aracımıza yerleştirdikten sonra sizleri geride gönlü ferah bir şekilde bırakıp yeni adresinize doğru yola çıkıyoruz.

Yol boyunca ve taşıma süresi boyunca eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Sizde en iyi nakliye hizmeti için mutlaka firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ev taşıma işleminde müşterilerimize sigortalı hizmet sunarken yine nakliye işlemlerinizde asansörlü taşıma hizmeti ile sizlere destek olmaktayız. Çalışan kişiler için ise ev ve eşya toplama, ambalajlama, dolap sökme gibi hizmetlerimizde mevcuttur. İsterseniz tüm eşyalarınızı firmamız personelleri ambalajlayarak güvenli bir şekilde toplar. Bununla beraber bünyemizden hizmet aldığınızda tüm eşyalarınızın kurulumunu da deneyimli personellerimiz yapmaktadır.

TOP
WhatsApp