Yörük Nakliyat 2003 yılında İstanbul Ataşehir merkezli kurulmuştur, firmamız İstanbul Anadolu yakasında ve çevre ilçelerde başta olmak üzere şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık ev taşımak o kadar kolay bir hal aldı ki eşyalarınız geçmişte olduğu gibi hiç bir darbe görmeden en profesyonel şekilde taşınmakta olup, tüm çalışanlarımız işinin uzmanı kişilerdir.

2003 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve yılların başarı hikayesi ile nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Yörük Nakliyat, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Yörük Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Yörük Nakliyat, aynı zamanda evden eve taşımacılık sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.