Taşınmak, artık kaliteli nakliyat firmaları sayesinde stres olmaktan çıkıyor. Planlı bir şekilde hareket eden organize, deneyimli ekip eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde paketleyip istediğiniz yere taşıyor.

Evden eve nakliyat, eşyalarınızın yeni taşınacağınız evinize kırılmadan ve hasar görülmeden aktarılmasıdır.Bunun için evinize gelen ekip ilk olarak paketleme işlemine geçiyor. Her şey kamyona yüklenmeden paketlenir. Bazı demontesi olan mobilyalarınız da sökülüp bu şekilde paketlenip yeni evinize tekrar monte edilir. Eşyalarınızın özelliği ve hacmine göre özel mukavva kutulara, karton kutulara konur, havalı naylonlara sarılır.

Kamyona yerleştirilen eşyalarınız araçlara yüklenerek faturalandırma yapılır.Taşınması biten eşyalarınızın yüklenir ve şehir içi- şehir dışı olmak üzere istediğiniz yere taşınır. Eşyalarınızı emanet olarak verdiğiniz firmanın size güven sağlaması gerekir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmalar, taşınma hizmetini gelişen teknolojiyle de birlikte kullanarak en iyi hizmet kalitesini sunmalıdır.

Güvenli ve kolay bir taşınma için en doğru firmayla çalışmalı, uygun fiyatlara bu işleminizi yaptırmalısınız. Fiyat tespiti için birkaç firmayla görüşebilir, evinizin büyüklüğüne bağlı olarak eşyalarınızın sayısı çok ise ona göre bir fiyat çıkarılacağını unutmamalısınız. Firma yetkilileri, eşyalarınızın taşınacağı mesafeyi, kaçıncı kata çıkacağını, kullanılacak malzeme miktarını, hangi aracın uygun olacağı gibi tespitleri yaparak taşınma işlemini başlatır.

Eşyalarınızın sigortalanması ve hasarsız taşınması evden eve nakliyat firmalarının sizlere sağladığı en güzel kolaylıktır. Taşınma işinizin garantili bir biçimde yürümesini istemez misiniz?